dobry kierowca komentarze

MaximusDecimusMeridius

C***a, nie umiejętności. Jakby były umiejętności to by go nawet nie zarzucił unikając kolizji, a tutaj najpierw wprowadził w poślizg, później nie umiał skontrować, przez co ten się tylko pogłębiał aż wreszcie nie dało rady tego wyprostować to odwalił pirueta. Miał farta, że nie doleciał do bandy. p.s. Jakby miał ESP to nie musiałby mieć umiejętności i z tego początkowego poślizgu (ta taka rybka prawo-lewo) by spokojnie wyszedł na prostą.

lukkol34

@MaximusDecimusMeridius może i fart ale tak przed komputerem to się fajnie myśli co by zrobić w tym momencie , też nie było innego samochodu w który by trafił to też fart

Janusz Kopyto

"Kierowca, zrób parę bajerów, a ja niby gadam przez komórkę. Weź, parę popisów strzel na szosie."

Anonimowy

@Janusz Kopyto BOREWICZ XDDD

Aard

@Janusz Kopyto No, mercedes... się nadaje. Konkretny.

Anonimowy

Jak dla mnie to w 99% szczęście...

Anonimowy

co wy za głupoty opowiadacie, jaki poziom umiejętności. dobry kierowca nacisnąłby na hamulec, zamiast tańczyć jak pajac po całej drodze. facet miał farta, że na około nie było żadnego auta.

Anonimowy

Miota nim jak szatan zaczął nim...

Anonimowy

J-Turn, dość trudny manewr. obowiązkowo w programie nauki kierowców ochraniających VIPy, tyle, że oni muszą zrobić to pancerką. dobry poziom umiejętności

Anonimowy

kolejny pajac to Ty...

Anonimowy

Dobry kierowca?! Dobry kierowca nie stwarza niebezpiecznych sytuacji na drodze! Kolejny pajac.

Gorn211

Przecież to nie on stworzył idioto, tylko tamten mu zajechał.

Khorinis

@Gorn211 ććć, anon jeszcze nie ma prawka i dalej śmieje się z multipli, nie ma sensu kopać leżącego.

ZONTAR

Różnica prędkości nie była duża, więc powinien w tej sytuacji po prostu zwolnić. Ludzie mają odruch omijania przeszkód, jednak na drogach szybkiego ruchu kończy się to właśnie takim tańcem. Nawet gdyby nie wyhamował, to najwyżej lekko najechałby drugiego na tył. Zamiast tego przetańczył po całej drodze i mógł spowodować całkiem spory wypadek. Prawnie wina by była po stronie kierowcy audi, jednak reakcja na sytuację daleka od ideału. Miał więcej szczęścia niż rozumu.

Anonimowy

Co tu się właściwie stało? On mu droge zajechał? O to chodzi?

Anonimowy

Tak, kierowca z lewej przejechał przez zbyt dużą ilość pasów za jednym razem, kiedy drugi kierowca przyspieszał i wpadł w poślizg, dobry kierowca i dużo szczęścia, że dobrze mu to wyszło. Wina w sumie po obu stronach, ale to zajeżdżający stworzył niebezpieczną sytuację

Azon_PL

Tak, i to na dodatek podwójnie - najpierw na drugim pasie od prawej a potem, kiedy chicał go ominać, na pierwszym. Kiedy starcił panowanie nad kierownicą robił wszytsko, żeby zjechać z pierwszego pasa na którym jechał samochód dostawczy. Manewru, który wykonał, zeby wytraić prędkość nie jetem już w stanie wytłumaczyć - ale widziałem go już kiedyś wczesniej.

ZONTAR

Dorabiacie sobie ideologię. Na początku spanikował i zbyt gwałtownie uciekł przed poprzedzającym samochodem. Później próbował wyprowadzić samochód z poślizgu, jednak zrobił to zbyt gwałtownie i w końcu go obróciło. Od tego momentu miał koła skręcone w prawo, więc jak obróciło go o 180 stopni, to samochód zaczął tyłem skręcać. Przynajmniej jeszcze na tyle trzeźwo myślał, że zahamował i nie przywalił w barierkę. Praktycznie rzecz biorąc cały czas nie panował nad samochodem i miał jedynie masę szczęścia. Takie sytuacje zdarzają się dosyć często i właśnie nieadekwatna reakcja kierowcy może spowodować znacznie gorszy w skutkach wypadek. Podstawowa rzecz przy dużych prędkościach to unikać gwałtownych manewrów jak się tylko da. Nawet sekunda z wciśniętym hamulcem znacznie zmniejszy ryzyko poślizgu przy ewentualnym uniku.

Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

Widzimy, że
masz iPhona
ale czym jest
twój iphone bez
nowej appki kwejka?

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

zobacz opinie o nowej apce kwejka:

Ta apka odmieniła moje życie!
~ Leszek z Torunia
Dzięki nowej aplikacji Kwejka nie muszę już czytać etykiety Domestosa na kiblu
~ Janusz z Tulczyna
Hehe, śmieszny kot
~ Jakub z Sosnowca

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
0.025731086730957