Życie towarzyskie komentarze

Anonimowy

Ten komiks chyba robiła jakaś zakompleksiona kobieta. Konkluzją tego komiksu jest, że to wszystko wina faceta, bo to on powinien wszystko przewidzieć i zadbać o "fantastyczną" atmosferę. Ale moje drogie panie. To działa w obie strony, trochę własnej inicjatywy. Nie jesteście pępkami świata. Przykład: jak wasze oczekiwania względem seksu mogą być duże skoro same jak kłoda leżycie? A potem zdrady i wyrzuty bo "mnie nie zaspokaja". Stereotyp, że facet ma bałagan w domu. To trzeba było widzieć jak jest u niektórych kobiet. Tylko nasrać. BTW. Jak kobieta daje na lewo i prawo oraz nie dba o higienę, to niech się nie dziwi, że potem ma opryszczkę czy innego syfa.

Anonimowy

Wiesz... choroby weneryczne mają to do siebie, że przenoszą się między płciami. Więc jak facet daje na lewo i prawo oraz nie doba o higienę, to niech się nie dziwi, że potem ma opryszczkę czy innego syfa. I, bez względu na płeć, to osoba chora powinna nade wszystko uprzedzić partnera i zadbać o prezerwatywę, skoro wie że jest taka konieczność. Ale to wina kobiety, bo powszechwie wiadomo, że to wszystko ich wina.

Anonimowy

k***a mac ma 22 lata a jestem nadal prawiczkiem ja juz k***a nie wiem nie wygladam zle a nie mierze wysoko biedny tez nie jestem wiec k***a czemu jestem p*********m prawiczkiem

Anonimowy

@krolskorpion Jest ci przeznaczone bycie czarodziejem. Poczuj się doceniony.

Anonimowy

@krolskorpion Bo nikt nie ma obowiązku sie z tobą przespać? Myślałeś o tym? Chcesz przestać być prawiczkiem, to znajdź sobie fajna dziewczynę, spędź z nią dużo czasu, zaręcz sie i planuj rodzinę. I nagle przestaniesz być prawiczkiem. Zycie to nie jest amerykanski film, gdzie kazdy mlody czlowiek musi cos zaliczyc bez zobowiazan, bo inaczej jest gorszy.

Anonimowy

nie? to czemu kazdy k***a nazywal mnie z tego powodu p***a? poniewaz ludzkosc to sadystyczne stworzenia zaslugujacy na cierpienie i zaszlachtowanie jak prosieta. zadna k***a nie chce ze mna rozmawiac kazda mnie ignoruje bo k***a co? wygladam na 15 lat? p*****lone polskie psy , bo jestem dobrze wychowany? KURRRRRWWWWAAAAAAAAAAAA

Anonimowy

@krolskorpion gdybyś był dobrze wychowany, to byś nie wyzywał współrodaków od psów :P Za to w byciu prawiczkiem nie ma nic złego.

TheSloth

@krolskorpion Czytając twoje komentarze w ogóle mnie nie dziwi, że żadna cie nie chce.

Anonimowy

Rozbieranie się - rzeczywistość: Facet się rozbiera, ze spodni wyłazi wielki bęben a bluzka ukrywała cycki prawie tak duże jak jej. Seksów nie będzie, bo albo dziewczyna wychodzi mówiąc wprost, że facet wygląda obrzydliwie, albo zaczyna się z niego śmiać. Przez najbliższy miesiąc nawet sobie zwalić już nie ma ochoty.

Anonimowy

Równie dobrze w miejsce oczekiwania można byłoby wstawić 'z alkoholem', a rzeczywistość - 'bez alkoholu'

Anonimowy

Jedyna różnica pomiędzy oczekiwaniami, a rzeczywistością (pomijając ostatnie rysunki) to poziom pewności siebie podsczas wykonywania tych czynności. To wszystko.

Anonimowy

To po co szła do łóżka z byle kim? Trzeba było się zwinąć do domu przy punkcie pierwszym, ja bym nie poszła do łóżka z facetem, który był zbyt leniwy by chociaż chatę posprzątać jak mnie zaprasza. Nie chodzi mi to, że powinna czekać z seksem do ślubu ale nawet taki spontan można przeżyć z jakimś człowiekiem na poziomie a nie się seksić z byle kim. Warto trochę podnieść standardy.

Anonimowy

Minusuja nastoletnie stuleje, których przerasta nawet posprzatanie swojego pokoju XDD Nawet mi was nie żal XDD

Anonimowy

4. od góry - to musi być admin, bo nie może się skupić na kobiecie, jak pies jest w pobliżu.

dzorek

a czego tu oczekiwać, lądując z zupełnie nieznanym facetem w łózku, chyba się w główkach poprzestawiało tym, którzy myślą, ze takie zabawy będą zgodne z ich oczekiwaniami.

Anonimowy

@dzorek i wiadomo kto daj minusy, zgadzam się z twoja opinią

Anonimowy

@dzorek Nie wiem, czemu jesteś zminusowany, ale też uważam, że warto się szanować i poznać osobę przed seksem. I dotyczy to i kobiet i mężczyzn, bo takie spanie z kimś, kto nawet nie pamięta twojego imienia jest żałosne. (odnoszę się głównie do obrazka 5)

Anonimowy

I ta cenzura obrazków... bezcenne.

Anonimowy

W obu wypadkach zapomniał, jak ona się nazywa. "Piękna" to takie ładniejsze "Ty".

KobietyToLampucery

Zycie towarzyskie to rak i jeden wielki troll. Jedyny plus to to ze nie jest się sam i łatwiej utrzymać mieszkanie

Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

Widzimy, że
masz iPhona
ale czym jest
twój iphone bez
nowej appki kwejka?

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

zobacz opinie o nowej apce kwejka:

Ta apka odmieniła moje życie!
~ Leszek z Torunia
Dzięki nowej aplikacji Kwejka nie muszę już czytać etykiety Domestosa na kiblu
~ Janusz z Tulczyna
Hehe, śmieszny kot
~ Jakub z Sosnowca

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
0.02309513092041