Dieta komentarze

Anonimowy

ćwiartka przed, gruba guma i można heblować ponad godzine

Alex303

Wystarczy walić sobie konia regularnie i wtedy możesz i pół nocy! :-)

Anonimowy

co ona ma z palcem ?

Jez Chytrus

Uwaga, pisałem to dnia 17.09.2011 około 4 rano. Otóż wybrałem się na domówkę, studencki czwartek motzno. Wszystko działo się 16 września 2011 r. Pewnie przeczyta to kilka osób nim to usuną, ale cóż, przynajmniej będziecie wiedzieć, wklejajcie to gdzie się tylko da! Ale wracam do domówki. Było z 20 osób, prawie cała moja grupa studenciak dziennikarstwa here. Alkohol się lał litrami, masa wódki poszła. Około godziny 22 miałem tak dobrze, że poszedłem rwać jakąś dziewczynę. Nazywa się Patrycja, nawet niezła laska, fajny tyłek małe cycki. Ona lekko podpita, tańczymy razem. I jest coraz lepiej, moje ręce wędrują do jej tyłka, ona robi dziwną minę. Chciałem pocałować ją, odwaga motzno wtedy była. Dotknąłem jej ust, ona wsadziła mi język od razu. No i idziemy do sypialni rodziców koleżanki, akurat inna para zwolniła miejsce. Liżemy się, ja się rozbieram ona nic. Ja się pytam czemu nie nie robi. Ona mówi mi, że musi mi coś powiedzieć. No to ja ok szybko i chodź się kochać. Ona mówi do mnie że SEKS NIE ISTNIEJE.. Ja sobie k***a myśle co ona brała, ile wypiła czy co. Ja prawiczek oczywiście, miała być moją pierwszą. To ona mówi że seks to tylko legenda, że on nie istnieje i że każdy kto mówi że uprawiał seks to słyszał tę historę i powtarza ją każdemu. Ja zaśmiałem się głos i macam ją po tyłku. Ona mi plaskacza strzeliła i mówiła bym słuchał. Mówi mi że jak komuś o tej rozmowie powiem, to po prostu zniknę. Seksu nie ma, ale mam mówić wszystkim że zaliczyłem Pati i że była niezła. Mówiła to bardzo serio, dziś wysłałem jej smsa czy to prawda a ona odpisała mi że tak. I o co w tym k***a chodziło? Ktoś może to potwierdzić? Jakoś subiektywnie by nikt się nie dowiedział albo coś takiego, bo jak to prawda nie chcę znikać. Przepraszam, ale Anon mnie zainspirował :D

Anonimowy

Bardzo oryginalny sposób na spławianie

Klucze od auta

Trzeba zainwestować w jakiś sprzęt i działać na własną rękę nie ma co na chłopa liczyć bo zawsze można się przeliczyć.

Anonimowy

Jeszcze tylko niech autorka nauczy się rysować

Jozef16

Jasne wpierdalaj słodycze potem zgonic na faceta... Typowe. Udz na silownie gruba swinio! Ale nie, bo tam trzeba cos robic. Lepiej jak facet odwali cala robote a ona bedzie lezec i jeczec. Brzydze sie...

Anonimowy

@Jozef16 Józef stulejo skończ te swoje wypociny xD

Jozef16

Nie moge, świat mnie potrzebuje a k***siarze musza być nawroceni. Poza tym gówniany komiks to gowniany komiks i o tym musi się mówić. Podobnie jak o motywacjach do jego tworzenia. Jesli są gowniane. Tak jak tu.

Anonimowy

To teraz pójdzie się kurwić z innymi.

Anonimowy

I dobrze. Trzeba było ją zaspokoić.

Alex303

Dzięki za zgodę, bo mnie baba nie zaspokaja, to przynajmniej wiem, że mogę ruchać jej koleżanki! :D

Anonimowy

jak baba leży jak kłoda to nie dziwota że chłop po pierwszym razie śpi.. Drogie panie jak chcecie długiego seksu róbcie tak żeby facet dochodził pare razy podczas jednego seksu i nie raz na miesiąc ale dużo częściej, wtedy będzie machał i pół godziny. W przeciwnym razie machnie dwa razy i dojdzie bo ma straszne ciśnienie

Anonimowy

@martin-cieslak To w ile minut jest wg Ciebie OK?

Anonimowy

"jak baba leży jak kłoda to nie dziwota że chłop po pierwszym razie śpi" Ona na tym obrazkuy nawet nie leży xD Widać dup[a zabolała, pewnie sam dochodzisz w minute xdd "To w ile minut jest wg Ciebie OK? " No k***a na pewno nie 5 xD

Anonimowy

To ile zatem? Wg badań przeciętny mężczyzna dochodzi właśnie w ok 5 minut, więc chciałem się dowiedzieć jakie są wyobrażenia kwejkowiczów na ten temat.

martin-cieslak

Podczas agresywnej masturbacji faktycznie można dojść w 5 minut, ale dobry seks nie polega na tym, żeby wbić się w kobietę i nak**wiać jak młot pneumatyczny.

Anonimowy

@martin-cieslak No to ile zatem minut jest wg Ciebie ok? Badania na próbie kilkuset pary dały średnią w okolicach 5 minut, skoro twierdzisz, że wiesz lepiej, to ile minut wg Ciebie jest OK?

martin-cieslak

Zacznijmy od tego, że te 5 minut to jest mediana WSZYSTKICH czasów, które te pary podały. Czyli jedna para mogła mieć 20 minut, a inna 3 minuty. To tylko statystyka przeprowadzona na przypadkowych osobach. Jeśli facet się postara to może dojść nawet w 2 minuty, albo krócej. Zresztą serio powołujesz się na opinię przypadkowych osób, których średni czas wynosi 5 minut? Ja za to znalazłem wypowiedź lekarza, który twierdzi, że średnia długość stosunku to 15 minut, a około 5 minut jest stosunkiem krótkim. Poza tym inne badania, stwierdzają, że 37% polaków cieszy się stosunkiem trwającym dłużej niż 15 minut.

Anonimowy

Sprawdź sobie średnią wyników maturalnych w Polsce albo średnie zarobki i spróbuj mi wmówić, że średnio to znaczy dobrze :v

Anonimowy

@martin-cieslak Po pierwsze, to po raz trzeci migasz się od odpowiedzi: "ile zatem minut jest wg Ciebie ok?". > Zresztą serio powołujesz się na opinię przypadkowych osób, których średni czas wynosi 5 minut? Nie, powołuję się na badanie mierzone STOPEREM na KILKUSET parach z kilku różnych kontynentów i kultur - i wszędzie wyniki są podobne. Żeby pokazać, jak bardzo oderwane od rzeczywistości są Twoje (i sporej części kwejka) wyobrażenia na temat seksu: - Na 500 par: - 30% miało stosunek krótszy niż 3.5 minuty - 53% krótszy niż 5 minut (Ponad połowa!) - 75% krótszy niż 10 minut - 90% krótszy niż 15 minut Zaledwie kilka procent miało stosunek dłuższy niż 20 minut. > Ja za to znalazłem wypowiedź lekarza, który twierdzi, że średnia długość stosunku to 15 Póki ten lekarz nie przeprowadzi tak przekrojowych badań, jak wspomniane wyżej, może sobie twierdzić, co tylko chce. Są lekarze, którzy wierzą w homeopatię, żaden to dowód. > Poza tym inne badania, stwierdzają, że 37% polaków cieszy się stosunkiem trwającym dłużej niż 15 minut. Nie badania tylko tandetna, INTERNETOWA ankieta Durexa. Nie przyrównuj badań ze stoperem w ręku w których badano co JEST do ankiet, w których ludzie deklarują co im się WYDAJE.

martin-cieslak

Nie ma idealnej długości stosunku. Cały czas powołujesz się na jakieś badanie. Ciekaw jestem na jakie, bo jakoś nie znalazłem żadnych badań, które potwierdzałyby twoje słowa.

Anonimowy

@martin-cieslak > Nie ma idealnej długości stosunku. A mimo to 5 minut uważasz za nieodpowiednie, więc po raz czwarty: ile minut jest odpowiednie wg Ciebie? > Cały czas powołujesz się na jakieś badanie. Ciekaw jestem na jakie O to: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16422843

martin-cieslak

Stosunek powinien trwać około 15 minut, lub więcej, żeby oboje partnerów miało z tego przyjemność. Są oczywiście wyjątki, którym wystarczy mniej czasu, ale to już indywidualna kwestia. Co do artykułu to nawet nie ma tam podanej osoby, która to badanie przeprowadziła. Nie przeczę, że może takowe badanie było i takie wyszły wyniki, ale to nadal statystyka. A statystyka zależnie od tego kto jest badany zawsze się różni.

Anonimowy

@martin-cieslak > Stosunek powinien trwać około 15 minut, lub więcej, żeby oboje partnerów miało z tego przyjemność. Czyli wg Ciebie, wg wspomnianego badania, ponad 90% par ma 3 KROTNIE za krótki stosunek? > Co do artykułu to nawet nie ma tam podanej osoby, która to badanie przeprowadziła. Na samym wstępie jest podane "Author information": Waldinger MD1, Quinn P, Dilleen M, Mundayat R, Schweitzer DH, Boolell M. Praca wspólna kilku instytutów badawczych, sądzę, że wiedzą, co robią: Department of Psychiatry and Neurosexology, Leyenburg HagaHospital, The Hague, and Department of Psychopharmacology, Utrecht Institute for Pharmaceutical Sciences, Utrecht University, the Netherlands. Masz nawet podanego maila do pana Marcela Waldingera, możesz go zapytać o co chcesz: md@waldinger.demon.nl A na dokładkę masz DRUGIE badanie, wśród 50 specjalistów z USA i Kanady, którzy przez kilkadziesiąt lat pracowali z tysiącami pacjentów pomagając im osiągnąć satysfakcjonujace życie seksualne, obalające kwejkowe mity o satysfakcjonującej długości stosunku: https://www.sciencedaily.com/releases/2008/03/080331145115.htm Wyniki: - Adekwatna/wystarczająca długość stosunku: 3-7 minut - Pożądana: 7-13 minut - Zbyt długa: 10-30 minut Komentarze: "Dzisiejsza kultura utrwala stereotypy dotyczące seksu. [...] Ta sytuacja prowadzi do rozczarowań. Mamy nadzieję, że dzięki temu badaniu rozwiejemy wątpliwości i zachęcimy kobiety i mężczyzn pokazując realistyczne dane dot. stosunków seksualnych"

Alex303

Anonimie, zdarzało mi się ruchać przez całą noc, a godzina to taka norma. Serio, Dla 5 min to trochę szkoda majtki zdejmować nawet.

Anonimowy

@Alex303 Zdarzają się też penisy 30cm, ludzie z 220cm wzrostu i zarabiający $100 mln miesięcznie - mówimy jednak o normie, nie o skrajnościach.

Fanta

@user00000000000003892195 To dym z tego papierosa.

Anonimowy

@SuperZioło Nie sądziłem, że ktoś taki jak Ty jeszcze istnieje.

Anonimowy

ciekawe ile spali pies admina...

Anonimowy

dis* No sami analfabeci w tym internecie.

Anonimowy

zmień kochanka, co masz za problem ze polecialas na kase, widzialy galy co braly

Anonimowy

A po c**j zmieniać? Jednego wydoić z kasy, a dobrego w łóżku znależć sobie na boku i wszyscy zadowoleni. No może poza gościem, którego żona zdradza, ale w końcu... widziały gały co brały ;)

Anonimowy

Próbowałem raz seksu i ogólnie nie polecam. Zapach nieprzyjemny, jakieś wydzieliny i papranie pościeli, głupie odgłosy, niezręcznie sytuacje, penis wypada albo wchodzi tam gdzie nie trzeba, trzeba gumki które ściskają penis, ból w nogach a po wszystkim i w prostacie. Oceniam na 4/10 porównując do standardowej masturbacji. Dla mnie wybór jest oczywisty pornol + ręką + chusteczki i jest git

drejkramorej

@BezsprzecznieNiepoczytalny No właśnie skąd to? Mi się jakoś kojarzy z American Pie ale pewnie się mylę.

Anonimowy

Jak to skąd? To jest moja osobista recenzja seksu

Valium

Beka z ruchania- jak kurwa to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja pierdole. Jakies kurwa dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no kurwa, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie kurwa ruchanie to jakiś kabaret jebany a potem jeszcze te śmieszne ruchy w pochwe, i wymienianie się jakimiś zjebanymi płynami, lizanie rowa itd. Na dodatek jebie niektórym stamtąd a przy erekcji wypływa Ci ten pierdolony magiczny płyn i od razu odechciewa się ruchać, zastanawiasz się co ty odjebałeś jeszcze jakieś kurwa przytulanie no ja pierdole trzymajcie mnie, pierdolone pojebane ludzkie instynkty widzisz nagiego człowieka innej płci i od razu ten śmieszny mięsny fiflak między nogami staje do góry przecież to jest śmieszne kurwa mać czemu ludzie nie rozmnażają się bezpłciowo? Prawdziwe przyjemności to nauka, słuchanie muzyki, czytanie książek, podróże a nia jakieś pierdolone instynkty plebejskie czyli poruchać, popić i poćpać, kurwa przecież seks nie wygląda jak w amerykańskich pornolach tylko jak prymitywne nagrania z polski i rosji, gdzie jebie się karyna z płaską dupą, cyckami z wielkimi sutami które zajmują 90% powierzchni cycków z jakimś sebą suchoklatesem który spuszcza się po kilku minutach, a w tle jakieś stare meble z epoki socjalizmu, cebulacka kołdra i stary dywan no super romantyczna atmosfera kurwo! W 90% przypadków tak to wygląda, jak sobie próbuje siebie wyobrazić z perspektywy 3 osoby to kurwa nie mogę- jak bym w trakcie ruchania o tym myslał to bym się zesrał ze śmiechu. jebać ludzi

Anonimowy

Gorn. Geneza. xDDD

Anonimowy

@Valium Nigdy. Więcej. Seksu.

Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

Widzimy, że
masz iPhona
ale czym jest
twój iphone bez
nowej appki kwejka?

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

zobacz opinie o nowej apce kwejka:

Ta apka odmieniła moje życie!
~ Leszek z Torunia
Dzięki nowej aplikacji Kwejka nie muszę już czytać etykiety Domestosa na kiblu
~ Janusz z Tulczyna
Hehe, śmieszny kot
~ Jakub z Sosnowca

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
0.027074813842773