i co teraz komentarze

Johnny Ryper

Żeby nie pytać o co chodzi tłumaczę: chodzi o to że Logan Paul zfilmował zwłoki. Tak więc niby jesteś zdrowy a tu wchodzi gość który filmuje zwłoki.

Anonimowy

a ja myślałem, że po prostu od patrzenia na Logana dostaje się raka

Anonimowy

I film jak rucha twoje martwe ciało ubrane w jego merch jest 1# w Top Trending i według YouTube nie łamie żadnych praw ich strony

Anonimowy

Akcja z lasem nie pasuje do tego obrazka, wydaje mi się, że może chodzić o odwiedziny celebrytów na oddziałach dla śmiertelnie chorych i umierających, coś jak Johnny Depp w przebraniu pirata na dziecięcej onkologii.

Anonimowy

Teoria nr 2 - Logan próbował zarobić na śmierci samobójcy, więc znowu liczy na to samo.

czarnykefir

- Niedługo nie będzie już pan chory. - Czyli będę zdrowy? - Hm, tak, to zależy od tego jakie kto ma na to poglądy. Tymczasem nie zalecam rozpoczynania długich lektur.

Anon Nr1

Generalnie, z tego co kojarzę, to typek był w jakiś lesie samobójców(czy coś w tym stylu) i akurat jakiś nieszczęśliwiec sobie wisiał. I Logan zaczął to komentować/śmiać się/cholera wie co jeszcze. A, że chyba prowadził live/nagrywał, to potem ludzie po nim cisnęli. TAk chyba mniej-więcej było....Chyba.

Husbando-sama

On nawet nie prowadził live. On po prostu nawet nie wyciął części gdzie się chichra z cudzej tragedii

Anon Nr1

@Husbando-sama Dlatego jest tam ten "/", bo nie byłem pewien. Wiedziałem, ze jest film z tego, ale nie wiedziałem, czy to był jakiś live, czy po prostu nagrywał.

Wezuchna

@Anon Nr1 Bodajże normalnie pociął i zmontował ten filmik, więc tym bardziej może zasługiwać na pogardę, że podczas montowania nawet się nie zastanowił, że to jest, łagodnie mówiąc, złe

Anonimowy

Może chodzi o to że jak wchodzi to zwiększa stężenie raka w powietrzu i jednak nie wyzdrowieje

Jez Chytrus

Taki debil z YT... znaczy się vloger. Pojechał do Lasu Samobójców w Japonii i znalazł powieszone zwłoki. Bardzo się tym 'przejął' jednocześnie prosząc o lajki. Teraz połowa internetu go nienawidzi, a druga połowa go kocha i robi mu loda. A jak to się ma do mema c**j wie :/

skankhunt42

@Hufflepuff @Hufflepuff Logan to taki vloger i on sobie pojechał do Japonii i tam poszedł do lasu znanego z tego że ludzie tam popełniają samobójstwa i nagrał trupa wrzucił to na YouTube więc chodzi o to ,że on umrze a Logan to nagra((warto też wspomnieć o tym ,że udawał daltonizm)

Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

Widzimy, że
masz iPhona
ale czym jest
twój iphone bez
nowej appki kwejka?

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

zobacz opinie o nowej apce kwejka:

Ta apka odmieniła moje życie!
~ Leszek z Torunia
Dzięki nowej aplikacji Kwejka nie muszę już czytać etykiety Domestosa na kiblu
~ Janusz z Tulczyna
Hehe, śmieszny kot
~ Jakub z Sosnowca

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
0.020960807800293