username
alef zero
konto od: 2 lata temu
posty: 0 / na głównej: 0
komentarze: 823 / na głównej: 1
obserwuje: 0 / obserwowany przez: 0

Użytkownik nie zamieścił jeszcze żadnego kwejka

alef zero

Mam tytuł magistra inżyniera, robiłem w życiu ponad 10 różnych testów IQ i zawsze wychodził mi wynik w okolicach 135. Obejrzałem sporą część odcinków, w sumie wszystkie do tej pory i kilka z sezonu 2, który nadrabiam w wolnym czasie. Nie uważam uczestników za autorytet, wręcz przeciwnie - większość z nich jest albo patologiczna, albo posiada inteligencję emocjonalną (i nie tylko) na poziomie dziecka z podstawówki (szczególnie Ewelina). Mimo to oglądam ich dla beki. Jest to moje tzw. "guilty pleasure", przyrównałbym to do oglądania Jerrego Springera. Natomiast jeszcze większą bekę mam z podludzi, o podobnym poziomie IQ co uczestnicy, którzy chodzą po forach i wyzywają ludzi z Warsaw Shore od debili, próbując tym samym się dowartościować. Pięknym przykładem jest tutaj AnalnyPenetrator: "hurr durr Ci co oglądają są gupi, ja nie oglądam = jestem mondry". PS. Wykres jest gówno wart. Największa patologia jest w 4 sezonie, to prawda. Drugie miejsce pod względem patologii ma sezon 2, później 1 i najmniej patologiczny jest sezon 3.

alef zero

@linda06 "regóła" - nie umiałbyś rozpoznać inteligentnej osoby nawet gdyby Ci splunęła prosto w twarz, kmiocie. Świadczy to o tym, że nie tylko dresy oglądają Warsaw Shore.

alef zero

"to jedna z tych rzeczy, które nie są prawdziwe, ale lekarze muszą Ci mówić, jak np. "nie wolno palić w ciąży" i takie tam"

alef zero

11 cebularzy nie rozumie czym jest cudzysłów. Cytat z serialu Modern Family, w oryginale wypowiedziany przez Claire.

alef zero

@linda06 jesteś tak zj****y, że nie chce mi się z toba pisac. Ja nic nie pisalem o tym, ze ogladasz warsaw shore (jezeli od razu utozsamiles sie ze slowem "dres" w moim komentarzu to gratuluje). Ortografie powinienes opanowac juz w gimnazjum, panie technik.

alef zero

W jednej z holenderskich edycji programu "Survivor", który polega na przetrwaniu na bezludnej wyspie X dni, podzielono uczestników na dwie grupy: męską i żeńską. Po 8 dniach mężczyźni ustalili hierarchie, zbudowali domki, zgromadzili dużą ilość jedzenia i żyli sobie bezstresowo przy ognisku. Kobiety natomiast w tym samym czasie nie zbudowały nawet jednego schronienia, zużyły większość swoich zapasów i kradły ich pozostałości od siebie nawzajem. Po tym czasie kobiety zwróciły się do producentów programu z prośbą o połączenie swojej grupy z grupą mężczyzn. Wniosek: mężczyźni pozbawieni seksu są bardzo produktywni

Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

Widzimy, że
masz iPhona
ale czym jest
twój iphone bez
nowej appki kwejka?

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

zobacz opinie o nowej apce kwejka:

Ta apka odmieniła moje życie!
~ Leszek z Torunia
Dzięki nowej aplikacji Kwejka nie muszę już czytać etykiety Domestosa na kiblu
~ Janusz z Tulczyna
Hehe, śmieszny kot
~ Jakub z Sosnowca

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
0.027446031570435