username
Corvus
konto od: 6 miesięcy temu
posty: 2 / na głównej: 1
komentarze: 873 / na głównej: 3
obserwuje: 0 / obserwowany przez: 0

Corvus

@michal-kruczek Że co, proszę? Jaka znów córka? O co chodzi? Czy ja o czymś nie wiem?

Corvus

@SmokeWeedEveryday Jako, że słudzy chaosu zabijają się o wyposażenie, niewątpliwym jest, że pancerz mógł zmieniać właściciela wielokrotnie. Chociaż pancerze używane przez osobników wyznających papę Nurgla mają tendencję to zrastania się z właścicielem więc równie dobrze mógłby nie zmieniać wcale. Jednak więcej prawdopodobnym, przynajmniej dla mnie, jest możliwość, że pancerz widziany na obrazku to najzwyczajniejszy składak z części, które udało się zdobyć na plugawych pobratymcach jak i tych lojalnych.

Corvus

[Hiszpańska Inkwizycja usunięta przez Imperialną Inkwizycję]

Corvus

Na youtube jest pełno śmiecia którego nie warto oglądać. Ale co gorsza, sporo dobrze zapowiadających się kanałów upada z braku oglądających lub się sprzedaje. Rozumiem, że subskrypcje i łapki są dla wielu ważne, bo motywują, a i osoba prowadząca kanał może na swoim hobby zarobić, ale nie znoszę ciągłego żebrania o łapki i subskrypcje w każdym filmiku po kilka razy czy filmików w których połowa czasu to gadanie bez sensu. Na całe szczęście znajdują się i te wspaniałe perełki jak chociażby podana przez Gorna Historia bez Cenzury. Niestety są one rzadkością. Co do JJaya. Żyle czy nie, to raczej nie ma znaczenia. Uraził, zostawiając kanał, swoich widzów i pokazał, że ich nie szanuje. Od siebie dodam, że oglądając filmiki sexmasterki czy innego śmiecia przyczynia się do rozprzestrzeniania tego tworu, a i nabija wyświetlenia.

Corvus

Psionikę... A nie zaraz, przecież już posiadam tę moc. :)

Corvus

Szczerze napisawszy nawet nie wiem czym jest to całe Despacito. Wnioskując po wypowiedziach użyszkodników kwejka to nawet lepiej dla mnie. :)

Corvus

@Dovahkiin779PL Zaraz tam na każdego... Ona tylko na Deadpoola czeka.

Corvus

@michal-kruczek Nawet adeptus astartes potrzebują odpoczynku i rozrywki. Co więcej, badanie zaczątków herezji i jej przebiegu przynosi dużo informacji użytecznych w walce z siłami chaosu. Po za tym, o jaką to córkę ci chodzi? Ja naprawdę nie wiem...

Corvus

@Dovahkiin779PL Nie jestem na bieżąco z komiksami, niestety. Ale z tego co mi wiadomo i z tego co rozumuję, to Deadpool umierał nie raz. A nawet jeżeli byś go zabił, a wszystkie jego tkanki wymazał ze wszechświata aby nie miał się z czego zregenerować to pozostaje klątwa Thanosa, która nie pozwoli mu umrzeć.

Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

Widzimy, że
masz iPhona
ale czym jest
twój iphone bez
nowej appki kwejka?

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

zobacz opinie o nowej apce kwejka:

Ta apka odmieniła moje życie!
~ Leszek z Torunia
Dzięki nowej aplikacji Kwejka nie muszę już czytać etykiety Domestosa na kiblu
~ Janusz z Tulczyna
Hehe, śmieszny kot
~ Jakub z Sosnowca

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
0.021646022796631