username
dar-nok
konto od: 2 lata temu
posty: 0 / na głównej: 0
komentarze: 434 / na głównej: 1
obserwuje: 0 / obserwowany przez: 0

Użytkownik nie zamieścił jeszcze żadnego kwejka

dar-nok

@kuba0204 Nie grali wtedy ze Stuttgartem tylko z Hamburgiem. HSV w 90 minucie zdobyli bramkę, a Bayern 5 minut później miał rzut wolny pośredni, wykonywał go, a później zamienił na bramkę Patrick Anderson, który później odszedł do Barcelony. Schalke z kolei wygrało wtedy z Unterchaching 5:2, a spiker podał do wiadomości, że Schalke zostało mistrzem, bo Bayern przegrał. Całe szczęście się pomylił i Bayern został mistrzem, pamiętam to jaki dziś, piękniejszego finiszu w lidze niemieckiej nie pamiętam.A Hajto był całkiem niezły, grał w przyzwoitym klubie, osiągał sukcesy, chociaż jego popis na MŚ w 2002 roku był gorzej niż tragiczny.

dar-nok

I dzięki temu Watykan mógł dalej obracać milionami z przestępcami, mogły być przelewane nielegalnie pieniądze na Solidarność. Mało brakowało, a papieżem zostałby przyjaciel Albino Lucianiego (Jan Paweł I), który wziął się za Bank Watykański i dlatego go otruli. Wybrali naszego, bo im pasował. Gdy w Watykanie robili wielie machloje, to nasz "wielki papież" niczym celebryta całował ziemię...

dar-nok

Dokładnie, wszystkie Janusze i Grażyny sikają po nogach, ubaw jak cholera, kawalarz z niego jakby w Monthy Python występował. Szkoda tylko, że nikt nie wspomina o ciemnych stronach pontyfikatu tylko mamy obraz człowieka krystalicznego.

dar-nok

Dopiero Ratzinger pisnął słowo o pedofilach, zwłaszcza jak ktoś nie zna tematu to warto sobie poczytać o Legionach Chrystusa, zwłaszcza o ich dowódca, którego Wojtyła ubóstwiał, nazywał go "wzorem dla młodzieży", a prawda była taka, że chyba nikt by nie chciał mieć kogoś takiego za wzór.

dar-nok

Dobrze mówisz, w ramię z Wałęsą do tego doprowadzili, ale co ich to obchodziło. Jeden sobie żył w Watykanie, a drugi imbecyl jak król w Polsce, gdzie sprzedał Polskę w obce ręce, a ludzie go jeszcze wybrali na prezydenta (trzeba być naprawdę debilem, żeby na kogoś takiego głosować).

dar-nok

@Nayman a wcześniej niby co się działo?? księżulki były chodzącymi cudami?? JP II tuszował to wszystko, jak ktoś chciał coś ujawnić to groziła mu ekskomunika.

dar-nok

Jak to dobrze, że są ludzie, którzy nie wierzą w ten bełkot głoszony przez Korwina, aż mi ulżyło.

dar-nok

@mirek_burczyn Nareszcie ktoś napisał coś konstruktywnego, a nie, że głosuję na tego bełkotnika z wielkim bębnem. Dokładnie pracodawcy najchętniej nic by nie płacili, znam osobiście przypadki, gdzie za nadgodziny się w ogóle nie płaci. Jedynie można to odebrać w formie wolnego jak się uzbiera 8 godzin, ale to nie kiedy sie chce, tylko kiedy szef łaskawie pozwoli, a najlepiej bybyło, gdyby pracownik nie odbierał sobie tych dni. Jak widzę kogokolwiek z tego Lewiatana i słyszę te dyrdymały oderwane od rzeczywistości to rzygać się chce jacy to oni są biedni, a prawda jest taka, że nawet jakby te wszystkie podatki były na najniższym poziomie to pracodawca nie dałby tych pieniędzy pracownikom tylko wziął dla siebie.A to zdjęcie jest nieprawidłowe, bo pracodawca daje tyle ile jest na końcu.

dar-nok

Świetny cosplay jak i sama gra. Podoba mi się taka wersja, brutalna, pełno mrocznego klimatu, niepokojąca, po prostu świetna.

Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

Widzimy, że
masz iPhona
ale czym jest
twój iphone bez
nowej appki kwejka?

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

zobacz opinie o nowej apce kwejka:

Ta apka odmieniła moje życie!
~ Leszek z Torunia
Dzięki nowej aplikacji Kwejka nie muszę już czytać etykiety Domestosa na kiblu
~ Janusz z Tulczyna
Hehe, śmieszny kot
~ Jakub z Sosnowca

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
0.031315088272095