username
Dawid Nowakowski
konto od: 1 rok temu
posty: 0 / na głównej: 0
komentarze: 8 / na głównej: 1
obserwuje: 0 / obserwowany przez: 0

Użytkownik nie zamieścił jeszcze żadnego kwejka

Dawid Nowakowski

Dlaczego Twoje mysli rozbiegają się na inne "przykre" aspekty zycia jakie nas spotykaja ? Mowisz o gorszych rzeczach, ja tego nie kwestionuje w danej chwili bo masz racje, ale masz widoczny problem nad skupieniem się nad tematem. Rozmawiamy o danym obrazku, nie o innych przykrych rzeczach ktorymi nas zycie częstuje. !!! Przemijanie to bardzo przyziemnia sprawa tu sie zgodzę , ale zdanie sobie w pewnym momencie sprawy z tego zalezy tylko i wylacznie jak silna relacje mamy\mielismy z swoimi rodzicami, wtedy przychodzi taki moment ze dotyka to mnie MOCNO. (nie kurwa motzno, oszolomie) lub kogos innego mniej. Problem polega na zdaniu sobie sprawy z docenienia rodziców i ich staran włozonych w nasze dobro i wychowanie wystarczająco wczesnie. Dorosniesz, zrozumiesz :)

Dawid Nowakowski

Nie trzeba było wywijać, traktowaleś ludzi jak śmieci, zabiłes kogos, zgwalciles? To teraz Ty jesteś smieciem i cierpisz. Gnijcie skurwysyny w tych wiezieniach za ciezkie wyroki.

Dawid Nowakowski

Czy Ty masz jakieś braki w edukacji? Napisalem wyraznie za "ciezkie wyroki", odnioslem sie do zbrodniarzy , jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to się nie wypowiadaj.

Dawid Nowakowski

W samych Owińskach nie zabijano nikogo. Bylem tam, tylko zabierano ludzi do samochodów z rurą wydechową ktorej wylot byl skierowany do częsci przeznaczonej dla pasazerow i wywozili do lasu Obornickiego. Oczywoscie zaduszonych. Miejsce ciekawe , myslalem ze nic tam nie ma lecz po pol roku zgrywalem zdjecia z telefonu na kompa i...? Zobaczylem cos na zdjeciu. Dlugo by opowiadać :)

Dawid Nowakowski

Dluzsza opowieść. Moge opowiedzieć gdzieś i podesłac foto. Jesli kogos zainteresuje. Tylko nie wiem jak to tutaj zrobić. Nie to nie brud, zdjeciem zainteresowali się chlopaki od spraw paranienormalych.

Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

Widzimy, że
masz iPhona
ale czym jest
twój iphone bez
nowej appki kwejka?

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

zobacz opinie o nowej apce kwejka:

Ta apka odmieniła moje życie!
~ Leszek z Torunia
Dzięki nowej aplikacji Kwejka nie muszę już czytać etykiety Domestosa na kiblu
~ Janusz z Tulczyna
Hehe, śmieszny kot
~ Jakub z Sosnowca

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
1.9611570835114