username
Dent
konto od: 3 miesiące temu
posty: 0 / na głównej: 0
komentarze: 361 / na głównej: 2
obserwuje: 0 / obserwowany przez: 0

Użytkownik nie zamieścił jeszcze żadnego kwejka

Dent

@sefirotfl @Gra55hopper Za pierwszym razem w ME grałam facetem, ale za drugim kobietą tylko dlatego że chciałam poderwać Garrusa :) Wrex nie jest "romansowalny" (rzadkość w ME).

Dent

Coaching powinien zostać zdelegalizowany...

Dent

Przeważnie sprowadza się to do cennych porad w stylu: naciśnij shift żeby pobiec ;) Wbrew ogólnej opinii nt. DE Inkwizycja podobały mi się (niektóre) ekrany wczytywania, bo zawierały jakieś historie z uniwersum (takie które zwykle można znaleźć w książkach w grze), albo opis NPC-ów. W Soulsach opisy też mi się podobały bo zawierały charakterystykę przedmiotów.

Dent

Włóż do piekarnika, 2h w 250`C powinno wystarczyć. Tylko nie zapomnij dobrze dokręcić butelek.

Dent

1. Jestem weganinem 2. Studiuje prawo 3. Trenuje crossfit 4. Nie mam TV 5. Nie oglądam Gry o tron Uff... Lista się powiększa :) PS. Lubie GoT(głównie książki, ale serial też jest ok), ALE mam dosyć tych ciągłych memów. Nie ma jakiegoś forum czy coś dla fanów?

Dent

Decyzja o posiadaniu dzieci to jedna z najbardziej egoistycznym zachcianek natury... Skoro już tak bardzo chciałaś/eś mieć dzieciaka żeby nadał jakikolwiek (chociażby pozorny) sens Twojemu życiu, to chociaż zapewniaj mu coś więcej niż podstawowe potrzeby jak jedzenie i dach nad głową.

Dent

@Komunizm Zwycięży No, jasne że się należom, w końcu majoł horom curke...

Dent

@Qaktus To już lepiej bezbożne dopiero byś się wzbogacił ;) Jego opowiadania/powieści są bardzo klimatyczne ale jednocześnie trochę "ciężkie"

Dent

@sefirotfl Mam nadzieje że grupą "zagorzałych czytelników" nie nazywasz "Nie jestem statystycznym Polakiem, czytam książki" ani "Nie czytasz nie idę z tobą do łóżka". Na to co tam nieraz wypisują, to nie wiadomo - śmiać się czy płakać.

Dent

Ktoś mądry kiedyś powiedział: "Kapitalizm to nierówny podział bogactwa, natomiast komunizm to równy podział biedy." (To chyba był Dawkins ale ręki bym sobie za to nie dała uciąć)

Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

Widzimy, że
masz iPhona
ale czym jest
twój iphone bez
nowej appki kwejka?

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

zobacz opinie o nowej apce kwejka:

Ta apka odmieniła moje życie!
~ Leszek z Torunia
Dzięki nowej aplikacji Kwejka nie muszę już czytać etykiety Domestosa na kiblu
~ Janusz z Tulczyna
Hehe, śmieszny kot
~ Jakub z Sosnowca

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
0.024065971374512