username
Kefir1970
konto od: 2 lata temu
posty: 0 / na głównej: 0
komentarze: 507 / na głównej: 0
obserwuje: 0 / obserwowany przez: 0

Użytkownik nie zamieścił jeszcze żadnego kwejka

Kefir1970

Jakim trzeba być pustakiem, żeby kobietę, wyrażającą swój pogląd na sprawy, które zna lepiej, niż niejeden z nas, atakować chamskimi i prostackimi komentarzami. Potwierdza to jednak fakt, że m.in. wskazane pozycje "wytworów" tv odmóżdżyły sporą część społeczności internetowej i pewnie nie tylko takiej, stąd brak chęci myślenia, lenistwo emocjonalne i brak empatii, kult idealnego ciała kosztem dobrego imienia i sumienia, wrogość wobec konstruktywnej krytyki... A celebryci są tacy wygodni, bo spełniają oczekiwania coraz mniej wymagających "człowieków" : uśmiechają się, płaczą na zawołanie, liżą d... miałkiego emocjonalnie społeczeństwa, łaknącego jedynie mdłej papki rozrywkowej.

Kefir1970

"Jakim trzeba być pustakiem, żeby kobietę, wyrażającą swój pogląd na sprawy, które zna lepiej, niż niejeden z nas, atakować chamskimi i prostackimi komentarzami." Tak więc odnosi się to do osobników wydalających z siebie chamskie i prostackie komentarze. Czy coś jeszcze przetłumaczyć z polskiego na nasze?

Kefir1970

Już nie będzie takich klimatów. Oglądałam wszystkie tu wymienione, niektóre po kilka razy. W sumie to chyba dzięki twórczości Cravena zaczęłam oglądać horrory. "Koszmar z ulicy Wiązów" widziałam parę dni temu, po raz kolejny.

Kefir1970

Uczyłam się dobrze, ale nie lubiłam się uczyć z podręczników. Męczyły mnie nakazy, zakazy, ramki, szkolne bzdety do kwadratu, ograniczanie młodzieńczej wyobraźni. Masz myśleć tak, liczyć tak, a już na pewno masz zgadzać się z tym, co autor miał na myśli. Dlatego każdy kolejny krok w stronę szkoły wydawał mi się męczarnią, każdy kolejny dzień nauki - koszmarem i stratą czasu. Teraz oddałabym całe zarobione pieniądze z 25 lat pracy, żeby móc wrócić na tamtą ścieżkę utrapienia. I byłabym znów niepokorna i niesforna :)

Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

Widzimy, że
masz iPhona
ale czym jest
twój iphone bez
nowej appki kwejka?

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

zobacz opinie o nowej apce kwejka:

Ta apka odmieniła moje życie!
~ Leszek z Torunia
Dzięki nowej aplikacji Kwejka nie muszę już czytać etykiety Domestosa na kiblu
~ Janusz z Tulczyna
Hehe, śmieszny kot
~ Jakub z Sosnowca

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
0.024523973464966