username
krys17
konto od: 1 rok temu
posty: 2 / na głównej: 1
komentarze: 57 / na głównej: 0
obserwuje: 0 / obserwowany przez: 0

krys17

Niech autor tego zestawienia powie to wszystkim rodzicom, którzy chcą po prostu wychować swoje dzieci: "no niestety państwo polskie nie może wam pomóc, jest kryzys, nasze państwo nie jest w stanie wspierać rodziny, ale za to w ramach rekompensaty wybudujemy dla naszych obywateli Wielki Zderzacz Hadronów pod Radomiem- aby wszystkim nam żyło się lepiej!" Ludzie! Dostrzegajmy innych, nie wszyscy żyją w dostatku, wszyscy hejterzy niech podadzą jakieś konkretne argumenty, bo każdy kto głośno krzyczy zwykle nie ma nic konkretnego do powiedzenia. Niech żyje POLSKA !!!

krys17

@Nakwasowany Ta demokracja wybrała nam rząd, który mamy obecnie, wiec czy racje mają ci, którzy chcą jak najszybciej go odsunąć od władzy? a może mamy tolerować demokrację tylko w granicach, które nam się podobają? Natomiast to co nam się nie podoba nazywać dyktatem jednego człowieka?

krys17

Czyli twoim zdaniem w co powinniśmy zainwestować, jeśli nie w społeczeństwo? czy jest rozwiązanie idealne? umiemy znaleźć złoty środek czy zostaje nam tylko środek na przeczyszczenie na ten nasz ciągły ból dupy, bo przecież i tak zawsze jest źle.

krys17

i tak i nie. ale myśle, że możemy tak wymieniać się argumentami dosyć długo i długo... na zgodę można powiedzieć, że idealnie nie jest i prędko chyba jeszcze nie będzie. a ja ani ty raczej tego szybko nie zmienimy "kłócąc" się na jakże ważnym dla rozwoju polski kwejku ;)

krys17

Może lepiej się nie wypowiadać jak ma się do pokazania taki "argument" . Brawo. Nie ma to jak niezła beka i obrażanie innych. Tak to jest jak nie ma się nic sensownego do powiedzenia.

krys17

Brutalne i bardzo nieprzyzwoite. Nie wystarczy dyskryminować katolika, trzeba go jeszcze obrazić. Smutne.

krys17

@Najusz Workin Kimme Dyskryminacja przez formę nieuzasadnionej marginalizacji. Traktowanie innej osoby mniej przychylnie na podstawie jej przekonania. Na podstawie tego mema: facet brutalnie wykorzystuje fakt, że ma psychiczną przewagę nad swoim rozmówcą. Nie podaje żadnych argumentów, po prostu przechodzi do ataku, nie liczy się z opinią tej dziewczyny i w sposób ohydny pokazuje, że dziewczyna jest dla niegotylko kolejnym okazem do masturbacji. Lekceważy JEJ postrzeganie świata. Tutaj jest dyskryminacja.

Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

Widzimy, że
masz iPhona
ale czym jest
twój iphone bez
nowej appki kwejka?

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

zobacz opinie o nowej apce kwejka:

Ta apka odmieniła moje życie!
~ Leszek z Torunia
Dzięki nowej aplikacji Kwejka nie muszę już czytać etykiety Domestosa na kiblu
~ Janusz z Tulczyna
Hehe, śmieszny kot
~ Jakub z Sosnowca

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
0.029216051101685