username
LubieTwojePachy
konto od: 1 rok temu
posty: 0 / na głównej: 0
komentarze: 948 / na głównej: 0
obserwuje: 1 / obserwowany przez: 0

Użytkownik nie zamieścił jeszcze żadnego kwejka

LubieTwojePachy

Meh... Jednak mimo wszystko, niezależnie czy jest się za wyp****oleniem ciapatych z Europy czy za przyjmowaniem ich, to faktycznie można mieć już nieco dość januszowego p*****lenia o ISIS, imigrantach, kebabach, ciapatych, rumunach, arabach i innych islamsko-g**nianych tematach. Kvrwa, ok, rozumiem. Przyjadą imigranty, zgwałcą nam żony, zabiją mi psa, zgwałcą mi dziewczynę (której nie mam, bo jestem p*****onym kucem, który potrafi tylko wrzucać pseudopolityczne artykuły o lewackiej propagandzie na swojego pjedża na fejsie), a następnie zakażą nam jeść kartofli i do końca naszych dni będziemy w*****alać kebaby i walić pokłony dla Allaha. Kvrwa wierzę i całkowicie się zgadzam, ale do jasnej cholery mam dość słuchania narzekań pi*****onego Janusza, który de facto nigdy nie był poza swoim województwem lub innego kuca, który sądzi, że jak wrzuci na fejsa artykuł o tym jak imigranci gwałcą jakąś Niemke, to loszki się opamiętają i z wdzięczności będą mu robić laskę do końca życia. Jesteście żałośni i nudni. Dajcie sb już kvrwa siana.

LubieTwojePachy

Nie obchodzi mnie czy ktoś mnie nazwie rasistą, czy islamofilem (jest jakieś przeciwieństwo do islamofoba?)... Po prostu rzygam już waszymi zasranymi imigrantami. I co jest zabawne i kontrowersyjne zarazem, to fakt, iż o dziwo większość osób, które najwięcej krzyczą w sprawie imigrantów, to właśnie te wszystkie śmieszne kuce, które obwiniają rząd nawet o to, że nie mają dziewczyny oraz Janusze polityki, którzy jedyną wiedzę jaką posiadają, zaczerpnęli z waszej reżimowo-żydowsko-propagandowej telewizji. Dlatego właśnie, gdy ktoś zaczyna temat imigrantów, mam ochotę go zwyzywać, napluć mu w twarz i nasiusiać do ryja. Spokx, macie racje, też nie przepadam za allahu-akbarami, ale wy wszyscy, którzy po raz 153135 raz podejmujecie ten temat, jesteście strasznie nudni i śmieszni. Oks, jarzę "państwo islamskie zagrażam nam wszystkim, więc ty tez powinieneś się tym zainteresować" - przykro mi, ale mnie to nie interesuje w dalszym ciągu. Bulwers wylany, elo.

LubieTwojePachy

@Anonimowy Wolę z całą kvrwa pewnością nie mieć depresji. Przestańcie używać słowa "depresja" jako synonim od bycia smutnym. I tak, to bardzo przeje**ne schorzenie, na które nie chciałbym ponownie cierpieć.

LubieTwojePachy

@radioactiveugly @reuab123 Z twoim nastawieniem, to faktycznie, lepiej byś nie wychodził z tej jaskini.

LubieTwojePachy

@reuab123 "A jeśli ktoś widzi w takim zachowaniu idiotyzm to znaczy że sam się tak nie zachowuje i słusznie może określić ich jako debili." Czekaj jeszcze raz: "słusznie może określić ich jako debili" Racja. Nie ogarniam ludzi, którzy noszą ubrania. Ja tak nie robię i uważam wszystkich noszących ubrania za debili. Dzięki tobie doskonale wiem, że mój pogląd jest słuszny, bowiem ja tak nie robię i mogę słusznie określić ich jako debili. Witamy w świecie logicznego rozumowania.

LubieTwojePachy

@radioactiveugly @reuab123 NIEEEEEEEEEEEEEEE!!! WCALE JEJ NIE ZAUWAŻYŁEM STARY!!! Wiesz co, siedź w tej swojej jaskini, bo obecność twojej osoby może bardzo negatywnie wpłynąć na osoby w twoim otoczeniu jak i całe społeczeństwo.

LubieTwojePachy

@radioactiveugly Bez przesady :P Dwie osoby obrzucające się kałem to jeszcze nie shitstorm :)

LubieTwojePachy

@reuab123 Yyyy wytykam Ci jedynie błąd w zdaniu, który brzmi nieziemsko głupio. "A jeśli ktoś widzi w takim zachowaniu idiotyzm to znaczy że sam się tak nie zachowuje i słusznie może określić ich jako debili." Jeżeli weźmiemy twoje zdanie jako uogólnienie (a nawet jeżeli nie weźmiemy), to otrzymamy najbardziej debilny bullshit na ziemi. Na podstawie jakiego prawa pozwalasz komukolwiek SŁUSZNIE ocenić, że ktoś jest debilem lub nie? Jakie zalety i zasady? Czyżby chodziło o akceptacje społeczną, którą de facto zyskujemy też m.in. przez ubieranie się w rurki i krzyczenie "YOLO" lub "SWAG" i która jest jednym z podstawowych pragnień każdego zdrowego psychicznie człoiwieka? No, to już wiesz, czemu ubierają się tak, mimo faktu, iż cytując: "kopiują tylko jakieś powalone metody ubierania się które tak naprawdę częśto im się nie podobają (XD serio) ale je noszą bo są NA TOPIE" Poza tym, przecież widzę to z trzeciej perspektywy, więc według Ciebie, powinienem mieć całkowitą słuszność. Wykaż mi w którym miejscu, twoje zdanie jest bardziej logiczne od mojego przykładu, bo jak dla mnie: Jeżeli zachowanie osobnika A jest różne od zachowania osobnika B, to osobnik B może wysnuć oczywisty i całkowicie prawdziwy wniosek, że osobnik A jest debilem. Tak btw. "jestem lepszy od innych bo fajnie się ubieram" mam wrażenie, że: -albo żyjesz w jakiejś strasznie porypanej społeczności, gdzie wszyscy ludzie to chvjki i z***y -albo jesteś stulejem, który ma fałszywe spojrzenie na rzeczywistość i wszystkich ubierających się w "ciasne spodnie" oceniasz według jakiejś swojej pokrętnej logiki. Może mam szczęście, może nie jestem dostatecznie zj****y, ale jakoś nie spotykam na swojej drodze tzw. "SWAGówców". Mówisz chyba o jakichś skrajnie porypanych przypadkach, które zauważyłeś na instagramie i których nawet nie znasz z reala, bo twoja fobia społeczna nie pozwoliłaby Ci wydukać w ich kierunku prostego "cześć". Czasami może warto wyjść na miasto i stwierdzić, że świat nie jest taki zły i brzydki. Ale to już tak w kwestii dygresji, bo nie znam Cię i nie wiem jaki jesteś w realu.

LubieTwojePachy

@Exclibrion Może dlatego, że każdy wie, iż 3/4 społeczeństwa to debile, a uznawanie tego jako powód do wywyższania się w internecie to przejaw pewnego rodzaju zaburzeń psychicznych? Może dlatego, iż autor uznaje poważne zaburzenie, jakim jest fobia społeczna, jako powód do dumy, co jest BARDZO złe, bowiem zachęca innych do trwania w tym problemie, zamiast walki z nim? A może dlatego, że obrazek ten jest najzwyczajniej w świecie nieśmieszny?

Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

Widzimy, że
masz iPhona
ale czym jest
twój iphone bez
nowej appki kwejka?

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

zobacz opinie o nowej apce kwejka:

Ta apka odmieniła moje życie!
~ Leszek z Torunia
Dzięki nowej aplikacji Kwejka nie muszę już czytać etykiety Domestosa na kiblu
~ Janusz z Tulczyna
Hehe, śmieszny kot
~ Jakub z Sosnowca

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
0.021934032440186