username
marek-marecki
konto od: 2 lata temu
posty: 3 / na głównej: 0
komentarze: 4632 / na głównej: 1
obserwuje: 4 / obserwowany przez: 0

marek-marecki

@Animga23a bo 90 % tej galerii to okropne, plastikowe pasztety, na które ciężko patrzeć? Jakby były ładne dziewczynki, to by tylko trochę głupich kobiet minusowało, a takto minus tu, minus tam.Minus i odemnie.

marek-marecki

@Animga23a @Sajlas Nie kolego. Nawet ja nie mam AŻ TAK niskich standardów i zdecydowanie, ale to zdecydowanie, nie jestem aż tak wyposzczony... AŻ TAK wyposzczony to ja nie mógłbym być. Tak więc ten... nie ceń każdego swoją miarą.

marek-marecki

@Animga23a @adriano-amigo Faktycznie, może minimalnie zawyżyłem procent. Nie zmienia to faktu, że trzeba mieć naprawdę beznadziejny gust, by ślinić się do takich "panienek" jak na połowie tych fotografii (tak bezdyskusyjnie, obiektywnie - nt. reszty ew. można się jeszcze sprzeczać, dla mnie przeciętne \ brzydkie). Ale czego ja oczekuję po kimś, kto ma chińskie bajki na awatarze i najpewniej gołego cycka poza internetem w życiu nie widział.

marek-marecki

Nie, nie masz. Bo one lubią MĘŻCZYZN. ...a nie autorów kiepskich kwejków :P

marek-marecki

@wardice35 liczysz na aplauz, albo coś? Czy każdy ateista jest takim zakompleksionym niedojdą, że się musi tym wszędzie chwalić?

marek-marecki

Pierwsza zasada autobusowego survivalu: nie siadaj. A na stojąco wystawione łokcie odpowiednio szybko uczą ludzi co to znaczy przestrzeń osobista. Zasugerowałbym, że jeszcze można przestać się myć, to wtedy przypuszczalnie "przestrzeń" sama zrobi się bardzo osobista, ale moje doświadczenia z MPK dokumentują, że większość ludzi stosuje już ten "środek ostateczny" i najwyraźniej ich to nie rusza...

marek-marecki

@wardice35 czy musisz udowadniać, że oprócz kompleksów masz także problemy z językiem polskim? nigdzie nie przedstawiłem swojego wyznania bądź braku. Przestań wymyślać rzeczy. (o ironio)

marek-marecki

@wardice35 @wardice35 Nie, "debilu". Jedna banda normalnych, twardych gości n********a bandę debili, którzy założyli, że mogą krzywdzić innych. To się nazywa obrona. Pod poprzednim kwejkiem, oddam Ci to - mogłem nie mieć racji. Tutaj jednak tylko buraczysz.

marek-marecki

@wardice35 trzeba być upośledzonym, by twierdzić, że jest jak za czasów krucjat. Niby chcesz pokoju, a jednak ludzie w koło to "debile". Szanowałbyś kogokolwiek, to mógłbyś rzucić kamieniem. Tak jesteś tylko kolejnym ujadającym hipokrytą.

Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

Widzimy, że
masz iPhona
ale czym jest
twój iphone bez
nowej appki kwejka?

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

zobacz opinie o nowej apce kwejka:

Ta apka odmieniła moje życie!
~ Leszek z Torunia
Dzięki nowej aplikacji Kwejka nie muszę już czytać etykiety Domestosa na kiblu
~ Janusz z Tulczyna
Hehe, śmieszny kot
~ Jakub z Sosnowca

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
0.022305965423584