username
MJH1
konto od: 1 rok temu
posty: 0 / na głównej: 0
komentarze: 632 / na głównej: 2
obserwuje: 0 / obserwowany przez: 0

Użytkownik nie zamieścił jeszcze żadnego kwejka

MJH1

W dzisiejszych czasach? Gówno prawda. Też tak uważałem, że o takich rzeczach nie powinno się smsować/rozmawiać przez neta tylko powiedzieć (osobie na której ci zależy) to twarzą w twarz, ale tydzień temu dostałem bolesną nauczkę na całe życie. Nigdy nie miałem dziewczyny, z żadną się nie spotykałem - ogólnie typ którego większość tutejszych cwaniaków określiła by "wstydliwy przegryw". Całkiem przypadkowo okazało się, że znajoma (1.5 roku znajomości z nią) mieszka niedaleko miejsca, które miałem odwiedzić w przeciągu miesiąca. Wcześniej nie zwracałem na nią uwagi, ot fajna dziewczyna z którą można posiedzieć i pogadać o niczym. Miała podobne zainteresowania do moich i jest przepiękna. Bez problemu się z nią dogadywałem, to pomyślałem sobie, że może warto się przełamać, zmienić coś w tym swoim nędznym życiu i spróbować z nią porozmawiać trochę poważniej jak już przyjadę i ją odwiedzę. Efekt? Nie, nie odpowiedziała mi standardowe "nie/spadaj bo xxx" (bo jeszcze się z nią nie spotkałem, kilkanaście dni do wyjazdu), tylko zwyczajnie zostałem ubiegnięty przez innego gościa (poznanego bodajże tydzień czy 2 wcześniej) który zrobił to... przy użyciu TSa (TeamSpeak jakby ktoś nie znał skrótu). Tak więc koniec końców jak byłem samotny, tak jestem nadal, czyli w gruncie rzeczy zmieniło się nie wiele (po za faktem, że po raz kolejny wszystko co próbowałem planować/zrobić trafił szlag - takie moje "szczęście"). I teraz taka mała rada dla innych, podobnych do mnie - czasy się zmieniły, niestety. Jeżeli macie nadzieję na choćby szansę znalezienia kogoś z kim możecie spędzić resztę życia - chwytajcie ja jak tylko nadarzy się wam okazja. Nie czekajcie do ewentualnego spotkania jej/jego osobiście, nie wstydźcie się (jak ja) - tylko odrazu walcie wprost. Czy to właśnie wyśmiewanym smsem, czy poprzez zadzwonienie do tej osoby. Bo takie "staromodne" podejście w 90% przypadków nie zadziała i prędzej czy później gorzko jego pożałujecie.PS To nie jest troll, pisane jak najbardziej serio na podstawie własnych przejść.

MJH1

Osoby grające w Serious Sam: First Encounter (i Second Encounter) na dzielonym ekranie ręka w górę!

MJH1

@biomik @Anonim Dopisuję się, też nikogo nie mam a patrząc na otoczenie w którym się obracam to raczej ciężko mi będzie znaleźć kogoś o podobnych zainteresowaniach do moich. A co do tej samotności, to nie jest tak różowo - ponoć wpływa to poważnie na stan ogólnego zdrowia (psychicznego/fizycznego) w dłużej perspektywie.

MJH1

@Hors Pot III Nie jestem sam widzę - też pozostaje dla mnie tylko nadzieja, bo próby nic nie dają :( No i rzadki przypadek dziewczyny z podobnym problemem, coś nowego.

MJH1

@BloodHound_PL Ciekawy opis, częściowo nawet pasujący do mnie (niestety...). Szkoda tylko, że raczej ciężko trafić w ynternetach na osoby poruszające takie tematy bez tony hejtu...

MJH1

@werkaska3 Pewnie nie wiedział, skoro nie był z żadną... Ogólnie to każdy ma inne wymagania - ten (lub ta) chce super ładnej/go, tamten dziewicy a inny wygadanej/z podobnymi zainteresowaniami (np. ja). Gorzej tylko jak wydaje ci się, że znalazłeś już "tą" a tu guzik z tego wyjdzie, bo np. nie chce mieć nikogo, ot tak (moja ostatnia znajomość). Cóż, mówi się trudno i trzeba próbować dalej przy innej okazji, jak to mój znajomy mówił - "na każdego przyjdzie kiedyś pora, nawet na ciebie".

MJH1

@Anon2 + milion Żałuję, że nie można dać więcej +... Szkoda tylko, że czasem taka zwykła rozmowa po pewnym czasie może się skończyć praktycznie "zamrożeniem" znajomości, bo ona nagle stwierdza, że jej to przeszkadza.

MJH1

@zanarvaniony Szczególnie do dupy, gdy ostatnio ci się wszystko pier)@Y$, zdołałeś/łaś o tym na trochę zapomnieć i wszystko do ciebie wraca gdy masz chociaż spokoju/radości. Mam tak dosyć często...

MJH1

@Anon2Też chciałbym mieć kogoś ale już dawno przestałem wierzyć w to że kiedykolwiek mi się uda... Ale jak to mawiają - nadzieja zawsze umiera ostatnia. Więc nie poddawaj się, może kiedyś ci się uda :)PS Poprawka, NA PEWNO ci się uda - dziewczyny mają w tej kwestii dużo łatwiej.

Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

Widzimy, że
masz iPhona
ale czym jest
twój iphone bez
nowej appki kwejka?

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

zobacz opinie o nowej apce kwejka:

Ta apka odmieniła moje życie!
~ Leszek z Torunia
Dzięki nowej aplikacji Kwejka nie muszę już czytać etykiety Domestosa na kiblu
~ Janusz z Tulczyna
Hehe, śmieszny kot
~ Jakub z Sosnowca

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
0.023015975952148