username
Murgraht
konto od: 5 lat temu
posty: 132 / na głównej: 49
komentarze: 1045 / na głównej: 6
obserwuje: 0 / obserwowany przez: 0

Murgraht

Łe k***a jak można grać Rionem w Zamku.... Tylko Sir Mullich czy Christian.

Murgraht

@CrazySamartian Ja tam liczę na śmierć Snake, Huxa Kylo Rena ect. ect. ect. Może wtedy wróci jeden z największych "badassów" filmowych, Darth Siudius.

Murgraht

Jak ja bym chciał zagrać w reedycję Gothic 1, 2 +NK. Według mnie skompresowanie Gothic 1 i 2 jako jednej gry, z nową mechaniką, grafiką, ulepszonym światem, i lepiej napisanymi postaciami, byłoby wręcz zdolne wyzwać Wiedźmina 3 na pojedynek :D

Murgraht

@CrazySamartian Albo może wróci Boba Fett? Bo oficjalnie on żyje, i ma sie dobrze.

Murgraht

@Dman Niby ciekawy, ale jak widzę piranie która woli Riseny tworzyć, niż spróbować wskrzesić Gothic, to mnie krew zalewa. Ale z drugiej strony chłopaki chcą tworzyć coś innego i nowego... Ehhh...

Murgraht

Narrator: Zaczęło się od stworzenia 5 mistycznych słoików Niebieskiej Musztardy. Wymieszano w nich składniki tak potężne, że bano się je otworzyć, dlatego zamknięto je pod Magicznym Kondonem otaczającym kopalnie w Wieliczce. Ale potężny mag, Gandalf Niebieski, który był jednym z wielu uwięzionych pod Kondonem, wpadł na pomysł że moc musztardy mogłaby ich uwolnić. Dlatego po wielu ciężkich próbach znalazł frajera który mu je wszystkie dostarczył i wtedy się okazało ze gówno to da. Powstał bowiem jeszcze jeden słoik, w którym mistyczna niebieska Musztarda została o mocz Teletubisia i kupę Maćka z Klanu. Potęga 6 słoika była wystarczająca do rozp*********a całego wszechświata. A on znajdował się w posiadaniu Gomeza z Rodziny Adamsów, ale potem przejął go ktoś najmniej do tego powołany, Bury Zenek. A jak wiadomo, tam gdzie Bury Zenek i jego kumple, tam zajebisty sajgon. Teraz, los świata zależeć będzie od tego, co stanie się z słoikiem mistycznej niebieskiej Musztardy.

Murgraht

Jak chcą tolerancji to niech nie wpier(alają swojej propagandy wszędzie gdzie sie da. Bo to ma odwrotny skutek.

Murgraht

Do geja nie mam nic jeśli zachowuje się normalnie. Do lesbijki nie mam nic jeśli zachowuje się normalnie. Ich sprawa co w łóżku robią. Ale jak kuewa, chodzą na ulicy ubrani w jakieś rajstopy czy inne bdms to niech się nie dziwią, że mało kto ich lubi.

Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

Widzimy, że
masz iPhona
ale czym jest
twój iphone bez
nowej appki kwejka?

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

zobacz opinie o nowej apce kwejka:

Ta apka odmieniła moje życie!
~ Leszek z Torunia
Dzięki nowej aplikacji Kwejka nie muszę już czytać etykiety Domestosa na kiblu
~ Janusz z Tulczyna
Hehe, śmieszny kot
~ Jakub z Sosnowca

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
0.031403064727783