username
PopekPudzian
konto od: 5 miesięcy temu
posty: 3 / na głównej: 0
komentarze: 130 / na głównej: 0
obserwuje: 0 / obserwowany przez: 0

PopekPudzian

Drogie prawacko-kościelne licealne przydupaski stękające w komentarzach, otóż wytłumaczę wam jak krowie na rowie zamysł tego kwejka. Tu nie chodzi o to, że Islamiści rzekomo nie są zagrożeniem. Tylko o to, że skoro religia mówi o nadstawianiu drugiego policzka, odstępowaniu płaszczów, przyjmowaniu niesprawiedliwego cierpienia przez niewolników a ty podstępujesz dokładnie odwrotnie, tzn. marzysz żeby wsadzić w dupę petardę swojemu przeciwnikowi i ją odpalić, żeby zdechł mu pies, żeby zespół się samochód a żona go rzuciła, innymi słowy przejawiasz postawy zawistne, zazdrosne, nienawistne itd. to nie jesteś chrześcijaninem i musisz sobie znaleźć inną nazwę i w tym przypadku mamy do czynienia z hipokryzją. Takie proste. Czy może komuś jeszcze to wytłumaczyć?

PopekPudzian

@Lukszik Drogie prawacko-kościelne licealne przydupaski stękające w komentarzach, otóż wytłumaczę wam jak krowie na rowie zamysł tego kwejka. Tu nie chodzi o to, że Islamiści rzekomo nie są zagrożeniem. Tylko o to, że skoro religia mówi o nadstawianiu drugiego policzka, odstępowaniu płaszczów, przyjmowaniu niesprawiedliwego cierpienia przez niewolników a ty podstępujesz dokładnie odwrotnie, tzn. marzysz żeby wsadzić w dupę petardę swojemu przeciwnikowi i ją odpalić, żeby zdechł mu pies, żeby zespół się samochód a żona go rzuciła, innymi słowy przejawiasz postawy zawistne, zazdrosne, nienawistne itd. to nie jesteś chrześcijaninem i musisz sobie znaleźć inną nazwę i w tym przypadku mamy do czynienia z hipokryzją. Takie proste. Czy może komuś jeszcze to wytłumaczyć?

PopekPudzian

@Gorn211 Jeżeli już idziemy tym tokiem rozumowania jak argumentuje Kościół i jego zwolennicy, że Chrześcijaństwo jest religią miłości to trzeba mówić ich własnym językiem żeby ich demaskować. @Frogger Gdziekolwiek się nie obejrzysz to z zasady prawica jest pro-religijna i chce przywilejów dla kościołów.

PopekPudzian

@Frogger Po pierwsze - nie KościołA tylko KościołÓW, naucz się czytać nędzny trollu. Akurat w USA i Wielkiej Brytanii prawica jak najbardziej sympatyzuje z tamtejszą tradycją, w której zakorzenione jest Chrześcijaństwo jakiekolwiek by ono nie było. Przykład: Trump, który nie lubi Islamistów i Meksykanów jako obcych etnicznie/religijnie grup albo słynne stwierdzenie Busha, że ateista nie może być patriotą a nawet obywatelem bo USA podlega bogu. Jego syn też twierdzi że to bóg kazał mu napaść na Irak. Takich przykładów można mnożyć. A lewica ma to do siebie, że sympatyzuje z UE, która narzuca obcych a nawet wrogich wyznaniowo/etnicznie imigrantów z Syrii. Przeczytaj sobie w podstawowym źródle jakim jest Wikipedia definicję konserwatyzmu. Nie wiem, z której choinki się urwałeś. @Anonimowy Sugerujesz, że "źli" katolicy z Watykanem nie mają nic wspólnego - tymczasem Watykan postępował tak przez całą swoją historię. "Sekta Rydzyka" to produkt Watykanu, przecież JPII chwalił Radio Maryja.

PopekPudzian

Zaraz się zacznie wysryw prawackiego hejtu. Nie rozumiecie przydupasy że właśnie za to ludzie was nie lubią? Za słusznościowościowe podejście do otoczenia, że moja racja jest najmojsza a jak nie to ci wypier... bułę? Nie lubicie jak was nazywają faszystami ale właśnie się do nich upodabniacie: wyrywacie krzesła ze stadionów, krzyczycie hasła "ŁKS Rudolf Hess", "Zrobimy z wami co Hitler z Żydami", napier...cie się po meczach jak dzikusy i Mongoły, drzecie mordy, rzucacie kamieniami i butelkami, i na dokładkę oczywiście homofobia...paranoidalna obsesja na punkcie homoseksualistów, których tylko wy nie lubicie a nikt inny nie ma z nimi problemu bo są ludzie o różnych wrodzonych orientacjach. I oczywiście Żydzi mimo że wasz bóg był Żydem, jego matka była Żydówką i założyciele waszego kościoła byli Żydami. A Polacy są krystaliczni. Są nadludźmi.

PopekPudzian

@Britishtea Dmowski człowiek kultury, który chwalił Mussoliniego, był zadeklarowanym antysemitą i wierzył w teorię spiskową Żydów mających na celu zniszczenie katolicyzmu, Żydzi wgl. byli przez kilkaset lat zabijani i tępieni w oparciu o zarzut bogobójstwa. Weź ty się w łeb p********j lachociągu, albo lecz się na nogi bo na głowę za późno. Jeżeli tak żywisz nadzieję, że partie nacjonalistyczno-katolskie "raz na zawsze" dojdą do władzy na drodze obalenia swoich przeciwników politycznych to chyba powinienem się ciebie bać albo dzwonić po policję albo do psychiatryka bo nawołujesz publicznie do przemocy i rewolty ("obalania") jak typowy nazista.

PopekPudzian

@Veinara Lustra w galeriach handlowych wyszczuplają i wydaje się że są zajefajne, sam się na to nabrałem kiedy przymierzałem kupione ubranie w domu.

PopekPudzian

A co jeśli facebooka używam minimalistycznie i raz na ruski rok, nie wrzucam zdjęć przy czym wcale nie narzekam na życie towarzyskie?

PopekPudzian

@Ananassandwich A co jeśli facebooka używam minimalistycznie i raz na ruski rok, nie wrzucam zdjęć przy czym wcale nie narzekam na życie towarzyskie?

PopekPudzian

A co jeśli facebooka używam minimalistycznie i raz na ruski rok, nie wrzucam zdjęć przy czym wcale nie narzekam na życie towarzyskie?

Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

Widzimy, że
masz iPhona
ale czym jest
twój iphone bez
nowej appki kwejka?

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

zobacz opinie o nowej apce kwejka:

Ta apka odmieniła moje życie!
~ Leszek z Torunia
Dzięki nowej aplikacji Kwejka nie muszę już czytać etykiety Domestosa na kiblu
~ Janusz z Tulczyna
Hehe, śmieszny kot
~ Jakub z Sosnowca

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
0.03557014465332