username
raion86
konto od: 6 lat temu
posty: 0 / na głównej: 0
komentarze: 31 / na głównej: 0
obserwuje: 0 / obserwowany przez: 0

Użytkownik nie zamieścił jeszcze żadnego kwejka

raion86

Serio? Czarni w Europie dostają wikt i pieniądze za nic, a białe kobiety dostają szału macicy na widok murzyna i w dodatku do tego są niemal kompletnie bezkarni. A ty uważasz, że taki ktoś nie wygrał życia? Ja im osobiście zazdroszczę. xD

raion86

@grzegorz.krutak266 Karma czy nie, spotkało go coś o wiele gorszego niż śmierć ponieważ jest ojcem, który stracił dziecko w taki potworny sposób.

raion86

@grzegorz.krutak266 To bez znaczenia czy to ze względu na karme czy nie. Niewinna dziewczyna straciła życie, a ojciec stracił dziecko w najpodlejszy z powodów. Nie dociera do ciebie? Czy twój poziom empatii jest na poziomie pierwotniaka?

raion86

@DUŻE ELO Możemy nie zaczynać gówno burzy w stylu prawica kontra lewica? Tym bardziej, że jest to sztuczny podział stworzony po to by łatwiej było nami rządzić. Chciałem powiedzieć tylko, że szkoda mi tej dziewczyny i jej ojca. Tyle w temacie z mojej strony.

raion86

@icywind A ty chyba zapomniałeś, że ludzie mimo wszystko powinni mieć poczucie humoru i dystans do siebie.

raion86

@Anonimowy Trafne spostrzeżenie, w dodatku jeszcze takie france mają Ci za złe jeśli interesujesz się ich przeszłością, bo "przecież najważniejsze, że jestem z tobą tu i teraz nie ważne co robiłam w przeszłości", a później na jaw wychodzą jej "poczynania", a człowiekowi aż w żołądku się przewraca jak się tego słucha. Nie twierdze, że mężczyźni są lepsi pod tym względem, ale jeśli nie jest się łajdakiem tylko przeciętnym facetem, który miał co najwyżej 1 czy 2 długoterminowe związki za sobą to kobiety, które były rozwiązłe w przeszłości zwyczajnie są odpychające.

raion86

Nie, morał jest taki, że jeśli przedstawiciel obcej cywilizacji mówi Ci, że chcą żebyś był ich władcą to się zgadzasz bez względu na wszystko.

raion86

@Gorn211 ale czy to czasem nie było tak, że to Krym chciał przyłączyć się do Rosji, a reszta Ukrainy i "cywilizowanego"(użyłem cudzysłowia ponieważ uważam, że człowiek bez względu na to czy siedzi w środku Afrykańskiej czy amazońskiej puszczy lub w najbardziej rozwiniętym mieście świata to tak samo prymitywne bydle) świata nie chciała mu na to pozwolić?

Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

Widzimy, że
masz iPhona
ale czym jest
twój iphone bez
nowej appki kwejka?

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

zobacz opinie o nowej apce kwejka:

Ta apka odmieniła moje życie!
~ Leszek z Torunia
Dzięki nowej aplikacji Kwejka nie muszę już czytać etykiety Domestosa na kiblu
~ Janusz z Tulczyna
Hehe, śmieszny kot
~ Jakub z Sosnowca

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
0.022670030593872