username
Ningyo.
konto od: 2 lata temu
posty: 0 / na głównej: 0
komentarze: 316 / na głównej: 1
obserwuje: 0 / obserwowany przez: 1

Użytkownik nie zamieścił jeszcze żadnego kwejka

Ningyo.

Nie pomyśleliście wszyscy, że może nie była w Polsce? Nie napisali, że zwiedziła cały świat, prawda? Dodane zaledwie 37 zdjęć, a w każdym zakątku świata kobiety się różnią, więc na tych 37 zdjęciach nie ma opcji pokazać każdego zakątka naszej planety.

Ningyo.

Widzę, że prawdopodobnie zerżnięte ze strasznych-historii... Po za tym mnóstwo błędów i niedomówień. Legendy są o wiele dłuższe i mają konkretne przesłanie bądź swoją własną historię z której wynikają. Wystarczy sprawdzić na zagranicznych forach, bądź zapytać jakiegoś Japończyka obeznanego w tego typu legendach.

Ningyo.

Autor nie dodał przy zjawach, które zadają pytania, że można odpowiedzieć neutralnie. Wtedy zjawa oszczędzi osobę, lub popadnie w zadumę i będzie czas na ucieczkę (np. w przypadku Kuchisake-Onna w jej przypadku należy odpowiedzieć, że jest przeciętna, lub normalna).

Ningyo.

Za co te minusy O_OPrzecież te covery są świetnie wykonane

Ningyo.

Modelki mają prezentować ubrania, nie ciało. Dlatego wymagany jest wysoki wzrost i niska waga. Dosłownie są chodzącymi wieszakami. Bo to nie modelkę ma się podziwiać, a jej kreację. A jeśli autor myśli, że modelki ubraniowe są docelowym kanonem piękna dla 100% kobiet w XXIw. to najzwyczajniej jest człowiekiem niskiego intelektu.

Ningyo.

Owłosienie na ciele człowieka jest czymś naturalnym. Ludzie, sracie jakby to było coś co tylko przeszkadza. A na lekcjach biologii przecież ładnie wypisane, że to owłosienie MA ZNACZENIE. Będzie obleśne tylko wtedy kiedy ktoś nie dba o higienę. Jeśli facet wymaga od kobiety golenia się to powinien zrozumieć, że dla kobiety odrastające włosy są nie mniej przyjemne niż dla niego.

Ningyo.

Proszę nie oskarżać mnie o hipokryzję. Ponieważ nie należę do osób dla których opinia otoczenia jest ważniejsza niż własna wygoda. Jeśli nie czuję takiej potrzeby lub mi się nie chce to nie siedzę z maszynką dzień w dzień żeby był gładka i lśniąca. Ja tego nie wymagam od swojego faceta i on ode mnie również.

Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

Widzimy, że
masz iPhona
ale czym jest
twój iphone bez
nowej appki kwejka?

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

zobacz opinie o nowej apce kwejka:

Ta apka odmieniła moje życie!
~ Leszek z Torunia
Dzięki nowej aplikacji Kwejka nie muszę już czytać etykiety Domestosa na kiblu
~ Janusz z Tulczyna
Hehe, śmieszny kot
~ Jakub z Sosnowca

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
0.032801866531372