username
skądże znowu
konto od: 2 lata temu
posty: 2 / na głównej: 0
komentarze: 37 / na głównej: 0
obserwuje: 8 / obserwowany przez: 0

skądże znowu

Narzekacie na Windows 8, ponieważ taka jest moda. Ci, którzy ją zapoczątkowali nie spędzili z Tym systemem nawet tygodnia - tym samym hiperbolizując problematykę dotyczącą jego obsługi. Zacznę od kafelków. Co się kryje za tym ewenementem? Nic. Wszystkie kafelki można wyłączyć, po co komu - na drugim, szybkim pulpicie - niepotrzebne programy, np. sklep microsoftu, itp. Kafelki, to po prostu taki fajny dodatek, w którym zyskują użytkownicy obu typów ekranu. Sposób wyłączania systemu, to dla mnie również za mało, żeby się zrazić. Osobiście, rzadko korzystam z opcji wyszukiwania aplikacji, więc tutaj nie mam nic do dodania. http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-8/mouse-keyboard-whats-newPoza tym, dużo windows 7 i 8 się nie różni, zwykła kosmetyka.Na ten przykład: najechać na lewy, dolny róg i kliknąć ppm. Otwiera się lista najważniejszych opcji.http://screenshu.com/static/uploads/temporary/a7/nh/03/rbdmmo.jpg

skądże znowu

@TuGrab7 W laptopach rozumiem, nie lubię korzystać z panelu dotykowego, czyt. przez brak myszki - tutaj właśnie kafelki się przydają , ponieważ ustawiasz kafelki tak, żeby używane aplikacje pod ręką. Przykład u mnie, po formacie. http://scr.hu/75um/31ds0 Microsoftowe programy są pousuwane, nie ma się czego przyczepić. Ta strzałeczka na dole, to skrót do wszystkich programów. Sortowanie na wszelkie możliwe sposoby jest dostępne. A propos wyszukiwania konkretnej aplikacji - windows + s, bądź przejechanie myszką. "zrobienie czegokolwiek to udręka" Owszem, jeżeli się podchodzi sceptycznie.

skądże znowu

@LLL Dodam tylko, że to ten sam co zaprojektował Złotą 44 w Warszawie (ten wieżowiec - żagiel), oraz One World Trade Center w Nowym Jorku.

skądże znowu

Ołówkiem mało kto coś pisze, a rysując nie ma czegoś takiego jak od lewej do prawej. Stąd śmiem twierdzić, że praworęcznych dotyczy to samo.

Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

Widzimy, że
masz iPhona
ale czym jest
twój iphone bez
nowej appki kwejka?

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

zobacz opinie o nowej apce kwejka:

Ta apka odmieniła moje życie!
~ Leszek z Torunia
Dzięki nowej aplikacji Kwejka nie muszę już czytać etykiety Domestosa na kiblu
~ Janusz z Tulczyna
Hehe, śmieszny kot
~ Jakub z Sosnowca

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
0.027842998504639