username
szwedzki-kucharz
konto od: 2 lata temu
posty: 0 / na głównej: 0
komentarze: 256 / na głównej: 1
obserwuje: 0 / obserwowany przez: 0

Użytkownik nie zamieścił jeszcze żadnego kwejka

szwedzki-kucharz

Albo ja jestem ślepy albo Dali był p*****lnięty bo ja tam z wyjątkiem paru koni,ptaka,fotela i swastyki nie widze niczego. A napewno już nie Adolfa walącego konia.

szwedzki-kucharz

Nawet może byc ciekawe. W końcu jakaś odmiana od tych zj****ych bohaterów amerykańskich komiksów od których chce się już rzygać

szwedzki-kucharz

Powinna też być naszywka. Nie wchodz tam gdzie się pali,jeżeli jest to miejsce dla palących. Twoje prawo do oddychania beż dymu kończy się tam gdzie ja mogę zapalić. Prosze nie ograniczać mojej wolności gdzie zaczyna się twoja.

szwedzki-kucharz

Ja przychodząc w poniedziałek wyglądam o niebo lepiej od Samuela z pierwszego obrazka a w piątek albo w sobotę o niebo gorzej od jego drugiej wersji. A co tu dopiero mówić o roku!!!!!!! No przynajmniej tak się czuję.

szwedzki-kucharz

@Xiaomi Co k***a dobrze p*****lona cioto w rurkach? Bo zakaz wymyśliła sobie k***a tusk z jego bandą złodzieji i niemieckich pachołków żeby odsunąc uwagę społeczeństwa od swoich łajdactw? Żeby wymyślić temat zastępczy? Byłeś kiedyś na meczu dziewczynko? Nie byłeś więc nie odzywaj się w tematach które cię nie dotyczą tak jak ja nie zabieram głosu na temat in vitro czy dopalaczy bo mnie k***a nie dotyczą. Wam spiedalone cioty nic się nie stanie bo nie chodzicie na mecze. I nie pieprzcie że się interesujecie piłką bo wpadnięcie w pułapkę medialnej nagonki jaka towarzyszy występom naszych kopaczy na Euro to jeszcze żadne zainteresowanie piłką. Zreszta pewnie po porażce z Portugalią wasze rzekome zainteresowanie momentalnie wygasło bo was ani sport ani tym bardziej piłka nie intersuje. Więc zostawcie ją ,szczególnie ta ligową fanatykom. A tępy gliniarz czy ochroniarz zachowujący się zresztą jak wszyscy z jego profesji jak bezkarny bandyta powiniem dostać drakoński wyrok za usiłowanie zabójstwa i to najlepiej razy dwa żeby innym świniom z jego "firmy" otworzyły się oczy i zeby przestali się uważać za "władzę". A ty c***iku wracaj do twojego łapania pokemonów, herbatek z Starbuksa czy innej chwilowej mody a od prawdziwych twardyzieli jak kibole trzy metrowe penisy w bok.

szwedzki-kucharz

Całe te wasze kobiece rozterki i problemy z facetami skończa się gdy zapanuje islam. Znowu będziecie służacymi na bankiecie życia przy którym ucztuje samiec.

Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

Widzimy, że
masz iPhona
ale czym jest
twój iphone bez
nowej appki kwejka?

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

zobacz opinie o nowej apce kwejka:

Ta apka odmieniła moje życie!
~ Leszek z Torunia
Dzięki nowej aplikacji Kwejka nie muszę już czytać etykiety Domestosa na kiblu
~ Janusz z Tulczyna
Hehe, śmieszny kot
~ Jakub z Sosnowca

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
0.022494077682495