username
TataSeby
konto od: 10 miesięcy temu
posty: 1 / na głównej: 0
komentarze: 635 / na głównej: 5
obserwuje: 1 / obserwowany przez: 0

TataSeby

Dobrze, że obecna władza daje ludziom 500+ z państwowych pieniędzy, chowanych przed ludźmi przez złe peło na ośmiorniczki, a nie podatków od obywateli.

TataSeby

@Anon Wyobraź co by się działo, jakby jednak znaleźli tam ropę.

TataSeby

Pociąg trudniej rozbić niż samochód czy samolot. Słuszną linię ma nasza władza.

TataSeby

Najbardziej niezależna to ona jest od Putina. Jak wszyscy eurosceptyczni i nacjonalistyczni politycy.

TataSeby

Kornik drukarz wreszcie wytępiony, Polska wstała z kolan i może usiąść na niezjedzonych przez kornika krzesłach, ale lemingi tego nie rozumiejo, tylko powtarzajo głupoty za mejnstrimowymi mediami.

TataSeby

@MiszczMowyPolskiej A kto jest największym beneficjentem osłabienia jedności UE, Brexitu, nastawienia "ja i moje bagno, a poza tym nic mnie nie obchodzi"? Głównym wrogiem państw europejskich jest Rosja. Razem Europa jest dla niej ciężkim przeciwnikiem, ale każdy kraj z osobna może łatwo pokonać. Tu nie trzeba karkołomnych operacji logicznych, żeby dojść do takich wniosków. Do upadku Europy doprowadzą rządy izolacjonistów, którym się wydaje, że ich kraj może wygrać z każdym dzięki patriotycznemu zrywowi garstki swoich mieszkańców i wierze we własne siły zaczerpniętej z bohaterskich pieśni o poprzednich wojnach.

TataSeby

@Fanta Wojny Ci się pomyliły. w 1 WŚ faktycznie można tak powiedzieć. II WŚ to bezdyskusyjne zwycięstwo ZSRR z drugoplanową rolą zachodnich demokracji. Jakby nie ZSRR to Niemcy kończyły by się w Kalifornii. Na granicy z Japonią. UE jest jedynym tworem zdolnym się jej obecnie przeciwstawić. Zwłaszcza, że inna ikona prawicy - Trump właśnie zaczyna z Rosją sympatyzować nad głową państw Europy. UE nie osłabia państw, tylko je ze sobą wiąże tworząc instytucję zdolną, w przeciwieństwie do najsilniejszych państw Europy działających w pojedynkę, przeciwstawić się Rosji.

TataSeby

@ Anon Ziemia była kiedyś bezkresną pustynią, zanim zaczęły ją porastać lewackie drzewa i inne nowomodne, tzw. rośliny. Wracamy do normalności!

Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

Widzimy, że
masz iPhona
ale czym jest
twój iphone bez
nowej appki kwejka?

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

zobacz opinie o nowej apce kwejka:

Ta apka odmieniła moje życie!
~ Leszek z Torunia
Dzięki nowej aplikacji Kwejka nie muszę już czytać etykiety Domestosa na kiblu
~ Janusz z Tulczyna
Hehe, śmieszny kot
~ Jakub z Sosnowca

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
0.025528907775879