Całą prawda o rozmowach o pracę komentarze

Anonimowy

Polecam IT, doswiadczenie mozna zdobyc w domu jak sie cos porobi. Jak ktos jest nierobem i nawet nie probuje poszerzac swoich kwalifikacji kazdego dnia to zasluguje na bezrobocie albo gownoprace w januszexie.

Sandro de Vega

Ta mój ojciec i jego porady najlepsze. "Weź wyślij sobie CV do tej całej XYZ." Sprawdzam wymagania na oficjalnej stronie. "Zaawansowana obróbka drewna" i jeszcze obsługa jakichś specjalistycznych narzędzi. Cytując "z drewna to ja potrafię co najwyżej ognisko zrobić". Ojciec "to weź tam nakłam trochę w tym CV najwyżej nauczysz się w praktyce".

TunczykLudowy

@michu1945 Bo do outsourcingu wszystkich biorą. A żeby znaleźć w branży, to już jest trudniej.

MaximusDecimusMeridius

Zastanawia mnie skąd wy to bierzecie. Ja byłem na dwóch rozmowach kwalifikacyjnych zaraz po technikum. W jednej firmie zaproponowali mi inne stanowisko ze względu na brak doświadczenia, w drugiej mnie przyjęli bez specjalnych negocjacji. Aplikowałem na utrzymanie ruchu

luka2nd

@MaximusDecimusMeridius po prostu jak ktoś nie chce znaleźć pracy, to jej nie znajdzie :)

Anonimowy

@MaximusDecimusMeridius Racja, jak sie chce to mozna ale przejrzyj oferty pracy to zobaczysz w czym temat w z tym doswiadczeniem i uprawnieniami ;) A nawet same ogloszenia sa idiotyczne/zle sformulowane, np. "szukam pracownika" albo stanowisko pracy gdzie w sumie sa 3 rozne etaty, np. "szukam ksiegowej z uprawnieniami BHP oraz ze znajomoscia programow obrobki audio-video"

marek-marecki

@MaximusDecimusMeridius @luka2nd Weźcie obaj pod uwagę, że rynek pracy się mocno poprawił. A gdyby nie było powodów do takich żartów, to nigdy by się nie pojawiły - niestety różne tego typu upośledzone oferty \ upośledzeni pracodawcy się zdarzali. Nie wierzysz? Zapraszam na piekielni.pl

luka2nd

@marek-marecki owszem, poprawił się i to chyba w każdym sektorze. Co do wymagań na ogłoszeniu - to są pobożne życzenia pracodawcy. Przeważnie wystarczy jedynie chęć do pracy :)

Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

Widzimy, że
masz iPhona
ale czym jest
twój iphone bez
nowej appki kwejka?

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka

zobacz opinie o nowej apce kwejka:

Ta apka odmieniła moje życie!
~ Leszek z Torunia
Dzięki nowej aplikacji Kwejka nie muszę już czytać etykiety Domestosa na kiblu
~ Janusz z Tulczyna
Hehe, śmieszny kot
~ Jakub z Sosnowca

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
Pssst ...
Przeglądaj Kwejka po
tysiąckroć wygodniej
w nowej aplikacji

Pobierz i sprawdź

wróć do kwejka
0.023748159408569